Lazer epilasyon her cilt tipine ve ten rengine güvenli bir şekilde uygulanmaktadır.

      _ _ 

Basında Epila  

HİKAYEMİZ

 

Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hiz.LTD. ŞTİ. 1998 yılında Dr. Erol  Aksaz, Dr. Ceyhun İrgil, Dr. Güven Atasoy, Dr. Tayanç Öncel, Dr. Feyhan Kaylar, Dr. Şehin Sıtkı,Yasemin Taydaş ve Ayşe Bocan tarafından kurulmuştur.

Zayıflama ünitelerinin planlanması ve sistemin kurulması 2002 yılında Dr. Sinan İbiş tarafından yapılarak,daha sonraki estetik lazer sistemlerinin oluşturulması konusunda bilgi ve deneyiminden destek alınmıştır.

Cilt gençleştirme ve epilasyon cihazlarında soft lazerlerin yanı sıra Nd-Yag,Diod,IPL ve Aleksandrıde dalga boylarını kullanmaktadır.

Epila Lazer Merkezi  olarak anılan kliniğimizin  ismi 2003 yılında,ekibimize dahil olan Dr.Beyhan Işık tarafından Epila Slimed Club olarak değiştirilerek markalaştırılmıştır.

Estetik uygulamalarda kullanılan karboksiterapi  yöntemi  2004 yılında Dr. Pernur Yıldırım tarafından titizlikle uygulanmaya başlanmıştır.

Dr.Ender Saraç yöntemi olarak anılan HCG yağları parçalama metodu  Dr.Gülden Gürel tarafından araştırılıp zayıflama üyelerimizin  2005 yılında hizmetine sunulmuştur.

Dr.Zeynep Kırker  saç mezoterapisi ve cilt gençleştirmede uyguladığı yöntemlerle kiniğimize olumlu katkılar  sağlamıştır.

 

2004 yılında ekibimize Estetik-Plastik Cerrahi Uzmanımız Dr.Yalçın Bayram dahil olarak,6 yil boyunca mesul müdürümüz olarak görev yapmiştir.

Dyt. Öznur Yildiz 2004 yilinda diyet hastalarimizin, beslenme ve diyet takiplerini yapmak üzere grubumuza katilmiştir.

Cilt Hastalıkları ve Dermatoloji Uzmanı Dr.Selçuk Özdoğan 2004-2009 yılları arasında ERACLİNİC ve EPİLA’nın cildiye uzmanlığını üstlenmiştir.

Bilim adamlarının gençliği korumanın sırrını keşfetmek için uzun yıllardır yaptıkları yoğun araştırmalar sonucu yeni bir yöntem olarak ortaya çıkan Anti-aging, Dr.Ali Fuat Aytekin tarafından kliniğimizde 2005 yılı itibariyle uygulanmaya başlamıştır.

Dr.Ali Donat A.B.D’de çok tercih edilen elle ağrı noktalarını bulma,omurga sağlığı ve duruş bozukluklarını giderme esasına dayanan Kayropraktik uzmanlığı kapsamındaki tedavi uygulamalarına 2009 yılının Ocak ayında başlamıştır.

Doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni  en etkili şekilde medikal tedavi,anti-aging,estetik ve preventif amaçlı kullanılan ozon Terapi’yi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  uzmanı Dr. İlyas Keskin 2009 yılında hizmet portföyümüze ilave etmiştir.

Op. Dr. Muzaffer DURMUŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmani olarak 2010 yili itibariyle bilimsel destegini aldigimiz doktorlarimizdandir.

Dr. Nejat Can (Medikal Estetik Hekimi)2013 yılında ekibimize katılarak medikal estetik alanında desteğini vermeye başlamıştır.

 

Gizlilik Politikasi ve Tüketici Haklari
Bu sitenin içerigi, tibbi ve cerrahi estetik konularinda bilgi edinmek isteyen kullanicilari bilgilendirme amaciyla hazirlanmiştir.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içerigi kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için degerlendirilemez. Sitemizde anlatilan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçli olup; reklam, tani ve tedaviye yönlendirme amaci taşimamaktadir.Bu web sitesinde bulunan yazilarin tümü sadece bilgilendirme amaçlidir. Bir uzmana danişilmadan bilinçsizce yapilmaya çalişilan herhangi bir uygulamadan dogabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir uygulama ve cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlidir, merkezimizde yapildigi veya bulundugu anlamina gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez.Bu web sayfasini ziyaret eden kişi bu kurallari kabul etmiş sayilir.